Absolut Femení

Resultats i Classificació del Campionat de Jocs

FINAL

SERPIS – ESCOLA PIA

3r i 4t

COREA 1–3 M. CAMPO-PERU

 

Semifinals

 Partida 1Partida 2Partida 3TOTAL GUANYADES
COREA120
SERPIS332
ESCOLA PIA332
M. CAMPO-PERU020

FASE 3

 Partida 1Partida 2Partida 3TOTAL GUANYADES
SERPIS3132
ALQUERIA NOVA1311
BENIPEIXCAR0321
M. CAMPO-PERU3232

Fase 2

 Partida 1Partida 2Partida 3TOTAL GUANYADES
ROIS DE CORELLA110
M. CAMPO-PERU332
BENIPEIXCAR2332
PLAÇA SANT JOSEP-RAVAL3021
ALQUERIA NOVA332
CRIST REI020
PLAÇA MERCAT200
SERPIS332

GRUP A

Fins la partida 18     
JugadesGuanyadesPerdudesA favorEn contraPunts
COREA18144492628
ROIS DE CORELLA18135463126
BENIPEIXCAR18126422924
CRIST REI18108373120
SERPIS1899393418
JARDINET18810343416
LLUIS BELDA18810354316
PLAÇA PRADO18810304016
PLAÇA EL·LIPTICA18612294112
MARTIRS1821619514

GRUP B

Fins la partida 18     
JugadesGuanyadesPerdudesA favorEn contraPunts
ESCOLA PIA18153472930
PLAÇA MERCAT18117413222
ALQUERIA NOVA18117453122
PLAÇA SANT JOSEP-RAVAL1899363318
M. CAMPO-PERU1899393718
VILANOVA1899333818
GRAU18810403916
BENIOPA18711334214
CARRER MAJOR18612314512
SANT NICOLAU "MOSQUIT"18513264510