Absolut Masculí

Resultats i Classificació del Campionat de Jocs

<!–

FINAL

 ROIS DE CORELLA – BENIRREDRA

3r i 4t

 SANT NICOLAU “MOSQUIT” 2–3 ESCOLA PIA

 Semifinals

 Partida 1Partida 2Partida 3TOTAL GUANYADES
SANT NICOLAU "MOSQUIT"3201
ROIS DE CORELLA0332
ESCOLA PIA3121
BENIRREDRA1332

Here you can create the content that will be used within the module.

FASE 3

 Partida 1Partida 2Partida 3TOTAL GUANYADES
ROIS DE CORELLA2332
LLUIS BELDA3111
SERPIS100
BENIRREDRA332

 Fase 2

 Partida 1Partida 2Partida 3TOTAL GUANYADES
ROIS DE CORELLA2332
M. CAMPO-PERU3111
SERPIS3232
VILANOVA1311
ALQUERIA NOVA3111
LLUIS BELDA0332
BENIRREDRA332
COREA210

GRUP A

CAMPIONAT TRUC ABSOLUT      
GRUP A
FALLAJugadesGuanyadesPerdudesA FavorEn ContraPunts
Rois de Corella5411389
Alquerieta i Museu5321078
República Argentina5321198
Parc Alqueria Nova53212108
Barriada Crist Rei53212108
Plaça Prado532988
Grau53212118
Jardinet523897
Plaça El·líptica5239117
Beniopa5239127
Benipeixcar5237107
Corea5058155

GRUP B

Fins la partida 22     
JugadesGuanyadesPerdudesA favorEn contraPunts
ESCOLA PIA20173532534
BENIRREDRA20146493528
ALQUERIA NOVA20137472926
VILANOVA20128493824
M. CAMPO-PERU20128424224
BENIOPA20119424222
PLAÇA SANT JOSEP-RAVAL20812334316
GRAU20713364614
AV. REP. ARGENTINA20614364912
PLAÇA MERCAT20514304710
CARRER MAJOR20514294810