Absolut Masculí

Resultats i Classificació del Campionat de Jocs

<!–

FINAL

3r i 4t

 Semifinals

Here you can create the content that will be used within the module.

2a Eliminatòria

2ª ELIMINATÒRIA      
CAMPIONAT TRUC ABSOLUT
GRUP A
FALLA1ª PARTIDA 2ª PARTIDA3ª PARTIDATOTAL PARTIDES
Roís de Corella2321
Alqueria Nova3032
CAMPIONAT TRUC ABSOLUT
GRUP B
FALLA1ª PARTIDA 2ª PARTIDA3ª PARTIDATOTAL PARTIDES
Plaça Prado2321
Crist Rei3232

1a Eliminatòria

1ª ELIMINATÒRIA      
CAMPIONAT TRUC ABSOLUT
GRUP A
FALLA1ª PARTIDA 2ª PARTIDA3ª PARTIDATOTAL PARTIDES
Alqueria Nova332
Benirredrà220
CAMPIONAT TRUC ABSOLUT
GRUP B
FALLA1ª PARTIDA 2ª PARTIDA3ª PARTIDATOTAL PARTIDES
Roís de Corella3132
Marqués de Campo0321
CAMPIONAT TRUC ABSOLUT
GRUP C
FALLA1ª PARTIDA 2ª PARTIDA3ª PARTIDATOTAL PARTIDES
Lluís Belda2321
Barri Crist Rei3232
CAMPIONAT TRUC ABSOLUT
GRUP D
FALLA1ª PARTIDA 2ª PARTIDA3ª PARTIDATOTAL PARTIDES
Màrtirs3011
Plaça Prado0332

GRUP A

CAMPIONAT TRUC ABSOLUT      
GRUP A
Fins la Partida:22
FALLAJugadesGuanyadesPerdudesA FavorEn ContraPunts
Corea22166543332
Parc Alqueria Nova22157533430
Rois de Corella22148544028
Barriada Crist Rei22148493628
Plaça Prado22139504026
Jardinet221111474722
Benipeixcar221012464520
Grau221012444920
Plaça El·líptica22913405018
Alquerieta i Museu22913434818
Beniopa22616295712
República Argentina22517295910

GRUP B

CAMPIONAT TRUC ABSOLUT      
GRUP B
Fins la Partida:22
FALLAJugadesGuanyadesPerdudesA FavorEn ContraPunts
Mosquit20146472928
Màrtirs20146483028
Passeig Lluis Belda20128444124
M. de Campo-Perú20119433722
Benirredrà20119423922
Escola Pia20119424122
Vilanova201010464120
Plaça del Mercat201010413920
Serpis201010414020
Carrer Major20515275110
Sant Josep "Raval"2021824574