Absolut Masculí

Resultats i Classificació del Campionat de Jocs

 

FASE 3

 Partida 1Partida 2Partida 3TOTAL GUANYADES
BENIRREDRÀ31
MÀRTIRS00
SANT NICOLAU "MOSQUIT"31
ALQUERIETA I MUSEU FALLER20

 Fase 2

 Partida 1Partida 2Partida 3TOTAL GUANYADES
SANT NICOLAU "MOSQUIT"332
GRAU000
BENIRREDRÀ332
ROÍS DE CORELLA020
LLUÍS BELDA1321
ALQUERIETA I MUSEU FALLER 3032
MÀRTIRS3032
CRIST REI2321

 Semifinals

 Partida 1Partida 2Partida 3TOTAL GUANYADES
COREA
PARC ALQUERIA NOVA

GRUP A

Fins la partida 22      
JugadesGuanyadesPerdudesA favorEn contraPunts
COREA22166532932
SANT NICOLAU "MOSQUIT"22166573432
BENIRREDRÀ22148544128
LLUÍS BELDA22139494126
MÀRTIRS22139504326
JARDINET22139474426
PLAÇA PRADO221210484624
SERPIS22814335416
PLAÇA DEL MERCAT22715395114
BENIPEIXCAR22715405314
CARRER MAJOR I PASSEIG22715365314
MARQUÉS DE CAMPO-PERÚ22616415812

GRUP B

Fins la partida 22      
JugadesGuanyadesPerdudesA favorEn contraPunts
PARC ALQUERIA NOVA20155513230
CRIST REI20146483328
ALQUERIETA I MUSEU FALLER20137533726
ROÍS DE CORELLA20128433924
GRAU20128404224
PLAÇA EL·LÍPTICA20119483822
VILANOVA201010423820
ESCOLA PIA20911404618
BENIOPA20614354612
PLAÇA SANT JOSEP-RAVAL20515285210
AVDA. REPÚBLICA ARGENTINA2031729546