Bac

Resultats i Classificació del Campionat de Jocs

 

 

FINAL

3r i 4t

Semifinals

2a Eliminatòria

2ª ELIMINATÒRIA      
CAMPIONAT BAC FEMENÍ
GRUP A
FALLA1ª PARTIDA 2ª PARTIDA3ª PARTIDATOTAL PARTIDES
Roís de Corella3111
Alquerieta i Museu Faller0332
CAMPIONAT BAC FEMENÍ
GRUP B
FALLA1ª PARTIDA 2ª PARTIDA3ª PARTIDATOTAL PARTIDES
Beniopa3211
Plaça El·líptica1332

1a Eliminatòria

1ª ELIMINATÒRIA      
CAMPIONAT BAC FEMENÍ
GRUP A
FALLA1ª PARTIDA 2ª PARTIDA3ª PARTIDATOTAL PARTIDES
Plaça El·líptica332
Carrer Major000
CAMPIONAT BAC FEMENÍ
GRUP B
FALLA1ª PARTIDA 2ª PARTIDA3ª PARTIDATOTAL PARTIDES
Beniopa332
Lluís Belda010
CAMPIONAT BAC FEMENÍ
GRUP C
FALLA1ª PARTIDA 2ª PARTIDA3ª PARTIDATOTAL PARTIDES
Vilanova3211
Alquerieta i Museu2332
CAMPIONAT BAC FEMENÍ
GRUP D
FALLA1ª PARTIDA 2ª PARTIDA3ª PARTIDATOTAL PARTIDES
Plaça Mercat0301
Roís de Corella3032

GRUP A

CAMPIONAT BAC FEMENÍ 2023      
GRUP A
Fins la partida:22
FALLAJugadesGuanyadesPerdudesA FavorEn ContraPunts
Grau22175593134
Plaça El·líptica22157564130
Beniopa22148493928
Alquerieta i Museu22139504226
Rois de Corella221111484722
República Argentina221012445020
Parc Alqueria Nova221012405020
Corea22913424818
Plaça Prado22913435118
Jardinet22913375318
Barriada Crist Rei22814424716
Benipeixcar22715435414

GRUP B

CAMPIONAT BAC FEMENÍ      
GRUP B
Fins la Partida:22
FALLAJugadesGuanyadesPerdudesA FavorEn contraPunts
Sant Josep "Raval"20137433226
Plaça del Mercat20137463326
Vilanova20128483924
Passeig Lluis Belda20119403922
Carrer Major201010484020
Mosquit201010414420
Benirredrà201010374320
Màrtirs20911394518
Serpis20911374618
M. de Campo-Perú20713404614
Escola Pia20614374912