Senior Mixt

Resultats i Classificació del Campionat de Jocs

Fase 2

 Partida 1Partida 2Partida 3TOTAL GUANYADES
VILANOVA31
COREA10
JARDINET31
PLAÇA EL·LÍPTICA10

Semifinals

 Partida 1Partida 2Partida 3TOTAL GUANYADES
GRAU
MARQUÉS DE CAMPO-PERÚ

GRUP A

Fins la partida 18      
JugadesGuanyadesPerdudesA favorEn contraPunts
GRAU18135452126
MARQUÉS DE CAMPO-PERÚ18135452426
VILANOVA18126403224
JARDINET18108363320
COREA18108403520
PLAÇA EL·LÍPTICA1899373918
PLAÇA SANT JOSEP-RAVAL18711314314
PARC ALQUERIA NOVA18612264012
BENIOPA18513264310
ROÍS DE CORELLA18513284410