Senior Mixt

Resultats i Classificació del Campionat de Jocs

FINAL

Grau 3 – 0 Marqués de Campo Perú

3r i 4t

Exèrcit Espanyol Jardinet 2 – 3 Sagrada Familia Corea

Semifinals

 Partida 1Partida 2Partida 3TOTAL GUANYADES
GRAU332
JARDINET110
MARQUÉS DE CAMPO-PERÚ332
COREA020

Fase 2

 Partida 1Partida 2Partida 3TOTAL GUANYADES
VILANOVA3211
COREA1332
JARDINET332
PLAÇA EL·LÍPTICA120

GRUP A

Fins la partida 18      
JugadesGuanyadesPerdudesA favorEn contraPunts
GRAU18135452126
MARQUÉS DE CAMPO-PERÚ18135452426
VILANOVA18126403224
JARDINET18108363320
COREA18108403520
PLAÇA EL·LÍPTICA1899373918
PLAÇA SANT JOSEP-RAVAL18711314314
PARC ALQUERIA NOVA18612264012
BENIOPA18513264310
ROÍS DE CORELLA18513284410