Senior Mixt

Resultats i Classificació del Campionat de Jocs

 

FINAL

Crist Rei 3 – 1 Grau

3r i 4t

Benipeixcar 0 – 3 Marqués de Campo Perú

SEMIFINALS

 Partida 1Partida 2Partida 3TOTAL GUANYADES
Crist Rei3132
Benipeixcar1311
Grau1332
Perú3101

FASE 3

 Partida 1Partida 2Partida 3TOTAL GUANYADES
Benipeixcar332
Jardinet200
Perú3132
Raval2311

FASE 2

 Partida 1Partida 2Partida 3TOTAL GUANYADES
Benipeixcar332
Beniopa000
Corea210
Raval332
Serpis220
Jardinet332
Perú0332
Vilanova3021

GRUP A

Fins la partida 14      
JugadesGuanyadesPerdudesA favorEn contraPunts
Crist Rei1293331218
Benipeixcar1293301518
Corea1284271916
Vilanova1275262014
Jardinet1275242014
Plaça Prado1221012304
Alqueria Nova120120360

GRUP B

Fins la partida 10     
JugadesGuanyadesPerdudesA favorEn contraPunts
Grau1064241712
Serpis1064222012
Perú1055212110
Raval1055222410
Beniopa104618268
Plaça El.líptica104624238